Nasze grupy

SEZON TANECZNY 2018/2019 – CZAS START!  🙂 
Zapisy do wszystkich grup przyjmujemy na spotkaniach zapisowych,
a także e-mailowo i telefonicznie, zatem zachęcamy do kontaktu!

WARSZAWA

Ursus / Szkoła Podstawowa nr 382
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 16:30 17:30
Miejsce: ul. Konińska 2 , hol I piętro (nowa cz.szkoły)

Ursus / Szkoła Podstawowa nr 4
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 16:30 – 17:30 – grupa podstawowa
godz: 17:30 – 18:30 – grupa średnio zaawans.
godz: 18:30 – 19:30 – grupa zaawans.
Miejsce: ul. Walerego Sławka 9, korytarz I piętro (nad salą forum)

Wola / Szkoła Podstawowa nr 63
Zajęcia: w każdy wtorek i czwartek
godz: 17:15 – 18:15 – grupa średnio zaawans.
godz: 18:15 – 19:15 – grupa zaawansowana
Miejsce: ul. Płocka 30, hol II piętro

Wola / Szkoła Podstawowa nr 222 
Zajęcia: w każdą środę
godz: 15:15 – 16:15
Miejsce: ul. Esperanto 7a, sala gimnastyczna

Mokotów / Szkoła Podstawowa nr 190
Zajęcia: w każdy czwartek
godz: 16:30 – 17.30
Miejsce: ul. Zwierzyniecka 10, hol II piętro

Ursynów / Szkoła Podstawowa nr 100
Zajęcia: w każdy piątek
godz: 17:00 – 18:00 – grupa podstawowa  
Miejsce: ul. Taneczna 54/58, sala gimnastyczna

Ochota / Korczakowska Szkoła Marzeń
Zajęcia: w każdą środę
godz: 16:05 – 17:05
Miejsce: ul. Urbanistów 3, sala gimnastyczna

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Zielona Góra / ST FREEDOM
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 16:00 – 17:00 – grupa 10-13 lat
godz: 17:00 – 18:00 – grupa 16+
godz: 19:15 – 20:15 – grupa OPEN – tylko w piątki!
Miejsce: ul. II Armii 30, sala lustrzana

Nowogród Bobrzański / MGOKSiR
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 18:30 – 19:30 – grupa 7-9 lat
godz: 18:30 – 19:30 – grupa 10-13 lat
Miejsce: ul. Pocztowa 7, duża sala

Lubsko / Lubski Dom Kultury
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 16:00 – 17:00 – grupa 6-9 lat
godz: 17:00 – 18:00 – grupa 10-14 lat
Miejsce: Pl. Jana Pawła II 1, hol główny

Jasień / Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Zajęcia: w każdy wtorek
godz: 17:00 – 18:00 – grupa 6-9 lat
godz: 18:00 – 19:30 – grupa 10-14 lat
Miejsce: pl. Armii Krajowej, sala główna

Górzyn / Szkoła Podstawowa w Górzynie
Zajęcia: w każdy wtorek i piątek
godz: 15:30 – 16:30 – grupa 6-15 lat
Miejsce: Górzyn 1, sala gimnastyczna

Świebodzin / „Jedź i Trenuj Studio”
Zajęcia: w każdy wtorek
godz: 19:00 – 20:30 – grupa 14+
Miejsce: ul. Głogowska 16, sala lustrzana

Gościkowo / Publiczna Szkoła Podstawowa
Zajęcia: w każdą środę
godz. 14:30 – 15:15 – grupa przedszkolna
godz. 15:15 – 16:15 – grupa starsza
Miejsce: świetlica (przedszkole)

WicinaSzkoła Podstawowa im. A.Fredry w Wicinie
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 14:00 – 15:00 – grupa 7-15 lat

Miejsce:  sala gimnastyczna

Brody / Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zajęcia: w każdą środę i piątek
godz. 17:15 – 18:15 – grupa przedszkolna
godz. 18:15 – 19:15 – grupa starsza
Miejsce: ul. Kilińskiego 11, hol główny (scena)