Nasze grupy

WARSZAWA

Ursus / Szkoła Podstawowa nr 382
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 15:00 – 16:00 – hol I piętro – nowa cz.budynku
Miejsce: ul. Konińska 2

Ursus / Szkoła Podstawowa nr 4
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 17:30 – 18:30 (gr. średnio zaawans.)
godz: 18:30 – 19:30 (gr. zaawans.)
Zajęcia: w każdą środę i piątek
godz: 16:30 – 17:30 (gr.podstawowa – p.Gosia)
Zajęcia: w każdą środę
godz: 15:45-16:30 (nowa grupa – p.Gosia)
Miejsce: ul. Walerego Sławka 9 – sala patio/forum

Włochy / Szkoła Podstawowa nr 66
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 16:00-17:00
Miejsce: ul. Przepiórki 16/18 – sala gimnastyczna

Wola / Szkoła Podstawowa nr 63
Zajęcia: w każdy wtorek i czwartek
godz: 17:15 – 18:15 ( grupa średnio zaawans.)
godz: 18:15 – 19:15 (grupa zaawans.)
Miejsce: ul.Płocka 30, hol II piętro

Mokotów / Szkoła Podstawowa nr 190
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 16:15 – 17:15
Miejsce: ul. Zwierzyniecka 10, sala rekreacyjna przy szatni

Mokotów / Szkoła Podstawowa nr 202
Zajęcia: w każdy wtorek
godz: 16:00 – 17:00
Miejsce: ul. J.Bytnara „Rudego” 19,
sala ”ping-pong’owa”

Śródmieście / Szkoła Podstawowa nr 32
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
Poniedziałek godz: 15:20 – 16:20
Czwartek godz: 16:30 – 17:30
Miejsce: ul. M. Edelmana 2 – hol I piętro

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Świebodzin / Klub „Betonik”
Zajęcia: w każdy poniedziałek i środę
godz: 16:00 – 17:00 – grupa 7-9 lat
godz: 17:00 – 18:00 – grupa 10-13 lat
Miejsce: sala lustrzana, os. Łużyckie 39

Świebodzin / „Jedź i Trenuj Studio”
Zajęcia: w każdy wtorek
godz: 19:00 – 20:30 – grupa zaawans. (pow.12 lat)
Miejsce: ul. Głogowska 16, sala lustrzana

Lubrza / Szkoła Podstawowa w Lubrzy
Zajęcia: w każdy wtorek
godz: 12:15-13:15 – grupa podstawowa
godz: 13:40-14:40 – grupa średnio zaawans.
Zajęcia: w każdy piątek
godz: 12:15 – 13:15 – grupa podstawowa
godz: 13:15-14:15 – grupa średnio zaawans.
Miejsce: os. Szkolne 14 – stołówka

Lubsko / Lubski Dom Kultury
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 16:00 – 17:00 – grupa średnio zaawans. (10-12 lat)
godz: 17:00 – 18:00 – grupa zaawansowana (13+)
Zajęcia: w każdy wtorek i piątek
godz: 15:30 – 16:30 – grupa 6-9 lat
Miejsce: Pl. Jana Pawła II 1 – hol główny

Jasień / Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 15:30 – 16:30 – grupa podstawowa
Miejsce: pl. Armii Krajowej – sala główna

Gościkowo / Publiczna Szkoła Podstawowa w Gościkowie
Zajęcia: w każdy wtorek i piątek
godz: 13:30 – 14:15 – grupa przedszkolna
godz: 14:30 – 15:30 – grupa szkolna
Miejsce: ul. Gościkowo 9 – sala gimnastyczna

Szczaniec / Szczaniecki Ośrodek Kultury
Zajęcia: w każdy poniedziałek
godz: 13:00 – 14:00 – grupa podstawowa
godz: 14:15 – 15:15 – grupa średnio zaawans.
Zajęcia: w każdy czwartek
godz: 15:00 – 16:00 – grupa podstawowa
godz: 16:00 – 17:00 – grupa średnio zaawans.
Miejsce: Szczaniec 19 – sala kinowa

Zielona Góra / Sala lustrzana – ST FREEDOM
Zajęcia: w każdy wtorek i piątek
godz: 17:00 – 18:00 – grupa średnio zaawans. (10-13 lat)
godz: 18:00 – 19:00 – grupa zaawansowana
godz: 19:00 – 20:00 – zajęcia open (15+) – tylko w piątki!
Miejsce: ul. II Armii 30

Nowogród Bobrzański / MGOKSiR
Zajęcia: w każdy poniedziałek i czwartek
godz: 18:30 – 19:30 – grupa podstawowa (6-9 lat)
godz: 18:30 – 19:30 – grupa średnio zaawans. (10-13 lat)
Miejsce: ul. Pocztowa 7

Górzyn / Szkoła Podstawowa w Górzynie
Zajęcia: w każdy wtorek i piątek
godz: 17:00 – 18:00
Miejsce: Górzyn 1 – sala gimnastyczna