Honia

Choreograf, tancerka, pedagog. Założycielka i instruktorka Studia Tańca Free Mind. Dlaczego zajmuję się tańcem? Odpowiedź jest prosta – bo to kocham:)
Dodawanie uczestnikom zajęć pewności siebie, to jak widzę ich postępy i radość z sukcesów które osiągają daje mi największą satysfakcję i sprawia, że chce wciąż się rozwijać i dawać możliwość rozwoju innym.

Dziesięć lat prowadzenia zajęć tanecznych z dziećmi i młodzieżą udowodniło mi jedno – trzeba szukać wciąż nowych sposobów. Nie tylko na choreografie ale także na to, jak przekazać wiedzę, którą mamy w taki sposób, by jak najszybciej i najbardziej efektywnie ktoś inny ją przyswoił i zastosował.

Tańczę i tworzę chorografie głownie do komercyjnych utworów, energetycznych i dobrze brzmiących, w których mieszam i miksuje style od hip-hopu po locking, house czy new style. Moją pasją jest człowiek, jego rozwój i potencjał. 

Na zajęciach uczę tańca i choreografii ale także motywuję i daje kopa do pozytywnego myślenia, działania i spełniania marzeń!
To w nas jest siła, a taniec jest idealnym dowodem na to, że wszystkiego w życiu możemy się nauczyć. Mamy nieskończone możliwości, tylko nie zawsze w to wierzymy ?